SKU: EHF-18-450
Exelwipe
EXELWIPE Hybrid Blade 450mm (18")
Key Features:
- Versatile Lengths Available: Choose from a variety of lengths ranging from 350mm to 700mm (14”-28”) to find the perfect fit for your vehicle.
Enhanced Driving Experience:
Why Choose EXELWIPE EHF Range?
| SKU | EHF-18-450 |
| Model # | EHF-18-450 |
| Barcode # | 9323129046539 |
| Brand | Exelwipe |
| Size | 450mm/18" |