Rear Left Or Right
| SKU | 845021 |
| Model # | 845021 |
| Barcode # | 4909500775547 |
| Brand | KYB |
| Placement On Vehicle | Rear |
| Placement On Vehicle | Rear Left Or Right |
| Warranty | 3 Years, 60,000 Kms |
| Bore Size | 35mm |
| Extended Length | 30-50mm longer than OE |
| Compressed Length | 30-50mm longer than OE |
| Piston Rod Diameter | 16mm |
| Type | Shock Absorber |
| Position On Vehicle | Rear |
| Contains Liquid | No |